Gambiya Vize Başvurusu

Gambiya Vize Başvurusu

Gambiya vize işlemleri, vize başvuru sürecini tanımlamaktadır. Vize başvuru sürecinde, ilgili vizeyi alabilmek amacıyla Gambiya vize başvurusu yapılmaktadır. Vize başvuru değerlendirme aşamasından sonra, olumlu ya da olumsuz bir cevap verilecektir. Kurallara uygun olması ve tüm başvuru evraklarının gerekli koşulları sağlaması sayesinde vize başvuru işlemleri onaylanacaktır.

Koşulların sağlanmaması, eksik evrak, güncel olmayan evrak, yanlış beyan, kamu hayatını tehlike sokma, sağlık sigortasının yapılmaması ya da vize harç ücretinin ödenmemesi gibi nedenlerden kaynaklı olarak vize reddi yaşanabilmektedir. Vize reddi yaşandıktan sonra kişilerin vize itiraz süreci başlatılmaktadır. Vize itirazı sadece eksik evrak ya da yanlış bilgi beyanı için geçerlidir.

İtirazın kabul görmesi halinde vize başvurusuna yeniden evrak toplayarak başvurmak mümkün olacaktır. Her vize işleminin bir tane vize ücreti yatırma hakkı vardır. Gambiya vize reddi yaşanması durumunda vize harç ücreti ödemesi yapılmayacaktır

 

Give a Comment

Call Now ButtonDestek Hattı