İngiltere Vize Başvurusu

İngiltere Vize Başvurusu

İngiltere için turistik seyahat planı düzenlemek isteyen T.C. vatandaşlarının bazı belgeleri eksiksiz olarak beyan etmeleri bekleniyor. Turistik vize için belge beyanı Gaziantep vize merkezi tarafından da gerçekleştirilebiliyor. Belge beyanı süreci, İngiltere için turistik vize başvurularında oldukça önemli bir rol oynuyor. Hatta bu süreç, vize başvurularının en önemli adımı olarak görülüyor. Bu sebepten dolayı turistik vize için gerekli olan belgelerin öğrenilmesi büyük önem taşıyor.

Turistik Vize Belge Beyanı Aşaması

Gaziantep vize merkezi vasıtasıyla yapacağınız İngiltere turistik vize başvurularında belge süreci oldukça önemlidir. Bu süreçte gerekli olan belgelerin kapsamlı bir listesi size sunulacaktır. Vize başvurusunda bulunacak olan kişilerin üzerine düşen görev de tüm bu belgelerin eksiksiz beyan edilmesidir.

Belge beyanı aşamasında meydana gelen problemler neticesinde İngiltere için turistik vize başvurunuz olumsuz yanıt alabiliyor. Bu durum vize onay sürenizi de gereksiz yere uzatabiliyor. Böyle bir aksilik ile karşılaşmamak adına evrakların eksiksiz ve düzenli bir şekilde beyan edilmesi gerekiyor. Diğer vize çeşitlerinin belge beyanı süreçleri hakkında da bilgi almak adına vizeofisi.net sitesine de göz atabilirsiniz.

İngiltere Turistik Vize İçin Gerekli Evrakların Listesi

İngiltere için turistik vize başvurusunda bulunacak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bazı evrakları ibraz etmeleri zorunludur. İbraz edilmesi zorunlu belgelerin başında; pasaport, kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, seyahat sağlık sigortası, 2 adet biyometrik fotoğraf, konaklama ve uçak rezervasyon belgeleri yer alıyor.

Aynı zamanda başvuruda bulunan kişilerden vize talep dilekçesi ve vize başvuru formu gibi belgeler de talep ediliyor. Bunun yanında vize harcının da ödenmiş olduğuna dair banka dekontunun belge dosyasında bulunması şartı koşuluyor.

Başvuru sahibi çalışan ise; maaş bordrosu, SGK hizmet dökümü ve iş yerinden alınan izin belgesi,

Başvuru sahibi öğrenci ise; öğrenci belgesi, reşit olmayanlar için muvafaktname ve sponsora ait çeşitli belgeler,

Başvuru sahibi ev hanımı ya da çalışmayan ise; Sponsor olacak kişiye ait çeşitli belgeler,

Başvuru sahibi şirket sahibi ise; Vergi levhası, ticari sicil gazetesi, imza sirküleri ve faaliyet belgesi gibi ek belgelerin de beyan edilmesi zorunludur.

 

 

İngiltere Ticari Vize İşlemleri

İngiltere, Schengen Bölgesi ülkelerinden biri olarak sayılmamaktadır. Ayrıca ülke, yakın zamanda Avrupa Birliği ülkeleri arasından da ayrılmıştır. Dolayısıyla Schengen Vizesi sahiplerinin İngiltere için de ayrı bir vize talebinde bulunmaları gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup bordo, yeşil ve gri pasaport sahibi olan kişilerin İngiltere için ticari gezilerinde ticari vize başvurusunda bulunmaları gerekiyor. İngiltere için ticari vize işlemlerinizi Gaziantep vize merkezi aracılığı ile de gerçekleştirebilirsiniz.

İngiltere İçin Ticari Vize Nedir?

İngiltere ticari vizesi, ülke sınırları içerisinde 90 güne dek ticari faaliyetlerde bulunacak T.C. vatandaşlarının alması gereken bir vizedir. Ticari vize talebinde bulunacak kişilerin ilk önce İngiltere’de bulunan bir iş kurumundan davet mektubu almaları gerekmektedir. Davet mektupsuz yapılan vize başvuruları kesinlikle olumsuz yanıt alacaktır. Dolayısıyla davet mektubunun da vize başvurusundan önce gönderilmiş olması gerekmektedir.

İngiltere ülke sınırları içerisinde iş toplantısı, iş ortaklığı (kısa süreli), fuar etkinlikleri ya da seminer gibi kısa süreli ticari faaliyetlerde bulunacak kişilerin bu vize için başvuruda bulunmaları gerekiyor. İngiltere’de 90 günden daha uzun bir süre ticari faaliyet göstermek isteyenlerin ise İngiltere için çalışma izni başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Bu konuda daha fazla bilgi almak adına vizeofisi.net adresini de ziyaret edebilirsiniz.

İngiltere Ticari Vize Başvuru Süreci

İngiltere için ticari vize başvurunuzu Gaziantep vize merkezi ile yapabilirsiniz. Daha önce biyometrik verileriniz konsolosluk makamına iletildi ise başvurunuzu vize merkezi ile yapmanız mantıklı olacaktır. Bunun için de ilk olarak bir adet vize başvuru formu doldurmanız gerekmektedir.

Vize başvuru formunun doldurulmasının ardından da size bir gerekli belge listesi sunulacaktır. Ticari vize başvurusunda gerekli olan belgelerin eksiksiz ibrazı büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden belge listesinde bulunan her belgeyi güncel tarihli ve eksiksiz olarak beyan etmeniz beklenir. Belge beyanı aşamasında gelişen problemler neticesinde ticari vize başvurunuz olumsuz yanıt alabilir. Bu da vize başvuru sürecinizin istenmeyen bir şekilde uzamasına neden olacaktır.

Belge beyanının ardından da ticari vize başvurusunun takip süreci gelmektedir. Bu süreçte vize merkezi temsilciniz ile irtibat halinde olmanız önerilir. Bu sayede ticari vize başvurunuzun son durumu hakkında gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

İngiltere Ticari Vize İçin Gerekli Evraklar

İngiltere ticari vize başvurusunda bulunmayı düşünen Türkiyeli vatandaşlarımızın bazı belgeleri beyan etmeleri zorunludur. Gaziantep vize merkezi ile yapacağınız başvuru işlemlerinde vize ofisi temsilcilerimiz bu süreçte size yardımcı olacaklardır. Belge beyanı aşaması yalnızca ticari vize için değil her vize çeşidi için yapılan başvurularda büyük önem taşır. Dolayısıyla bu süreçte özenli olmanız ve istenileni yerine getirmeniz çok önemlidir.

Ticari Vize İçin Belge Beyanı Aşaması

İngiltere ticari vize başvurusunda bulunacak kişilerin belge ibrazı aşamasında yerine getirmesi gereken bir takım sorumluluklar bulunuyor. Ticari vize için başvurunuzu Gaziantep vize merkezi vasıtasıyla gerçekleştiriyorsanız vize merkezi temsilciniz bu süreçte sizinle olacaktır. Ticari vize için size sunulan belge listesindeki her belgeyi eksiksiz beyan etmeniz önemlidir. Ayrıca belgelerin güncel tarihli olmasına da özen göstermeniz gerekmektedir.

Belge beyanı sürecinde sahte belgelerin sunulması halinde de ticari vize için yapmış olduğunuz başvuru olumsuz yanıt alacaktır. Ayrıca sahte belge beyanında bulunmanın yasalar önünde de ağır yaptırımları bulunmaktadır. Sorunsuz bir vize başvuru süreci geçirmek adına özellikle belge ibrazı aşamasına ekstra özen göstermeniz tavsiye ediliyor. Süreç hakkında daha fazla bilgi almak adına vizeofisi.net adresine de göz atabilirsiniz.

İngiltere Ticari Vize İçin Gerekli Evrakların Listesi

Ticari vize başvurusunda bulunacak kişilerin öncelikle bir davet mektubuna ihtiyaçları bulunuyor. İngiltere’de hizmet veren bir iş kurumu tarafından gönderilen mektubun da belge dosyasında yer alması şart. Bu yüzden davet mektubunun vize başvurusundan hemen önce gönderilmiş olması gerekiyor.

Davet mektubunun yanı sıra ticari vize başvurusu için gereken evrakların arasında; pasaport, vize başvuru formu, vize talep dilekçesi, seyahat sağlık sigortası, adli sicil kaydı, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, en az 2 adet biyometrik fotoğraf, konaklama ve uçak rezervasyon belgeleri de bulunuyor.

Başvuru sahibi çalışan ise; maaş bordrosu, kişisel banka hesap özetleri, SGK hizmet döküm belgesi ve iş yerinden alınan izin ya da görevlendirme belgesi,

Başvuru sahibi şirket sahibi ise; imza sirküleri, vergi levhası, ticari sicil gazetesi ve faaliyet belgesi gibi bazı ek belgelerin de beyan edilmesi zorunlu koşuluyor.

İngiltere Aile Ziyareti Vize İşlemleri

İngiltere ülke sınırları içerisinde yaşayan aile ve arkadaşlarınızı ziyaret etmek adına aile ziyareti vizesi başvurusunda bulunabilirsiniz. İngiltere aile ziyaret vizesi başvurularınızı da Gaziantep vize merkezi ile yapabilirsiniz. Kısa süreli vize çeşitlerinden biri olan İngiltere aile ziyaret vizesi, 90 güne kadar ikamet hakkı sağlıyor. Aile ve arkadaş ziyareti vizesi başvurusunda bulunurken de sizden bir adet davet mektubu beyanında bulunmanız isteniyor.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi Nedir?

İngiltere aile ziyareti vizesi, adından da anlaşıldığı üzere ülkede bulunan aile ve arkadaşlarınızı kısa süreli ziyaret etmenizi sağlayan özel bir vizedir. Bu vize sayesinde ülkede bulunan yakınlarınızı 90 güne kadar ziyaret etme hakkına sahip olursunuz.

İngiltere için aile ziyaret vizesi başvurusunda bulunmadan önce yakınlarınız tarafından gönderilen bir davet mektubuna da ihtiyacınız olacaktır. Davet mektubunun da vize başvurusu esnasında gerekli belgeler dosyasında beyan edilmesi gerekmektedir. Bu yüzden siz henüz vize başvurusunda bulunmadan önce yakınınız tarafından davet mektubunun gönderilmiş olması gerekmektedir. Davet mektubu olmadan yapılan vize başvuruları ne yazık ki geçersiz sayılacaktır. Vize başvuruları için davet mektupları hakkında daha fazla bilgi almak adına vizeofisi.net adresine de göz atabilirsiniz.

Aile Ziyareti Vizesi Başvuru Süreci

İngiltere için aile ve arkadaş ziyareti vizesi başvurusunda bulunacak kişiler bu işlemlerini Gaziantep vize merkezi ile de yapabilirler. Bunun için de ilk önce merkeze gelinerek bir vize formu doldurulması gerekmektedir. Vize formunda size sorulan her bir soruya doğru ve eksiksiz cevaplar vermek oldukça önemlidir.

Formun doldurulmasının ardından da vize başvurusu için gerekli belgelerin ibraz edilmesi sürecine geçilir. Bu süreç, vize başvuruları için en önemli süreç olarak kabul edilmektedir. Sizden istenen belgelerin her birini eksiksiz ve tamamen doğru bilgiler ışığında beyan etmeniz zorunludur. Aksi durumlarda vize başvurunuz direkt olarak reddedilecektir.

Gerekli belgelerin eksiksiz beyanından sonra da süreç sizi vize başvurunuzu takip aşamasına yönlendirir. Bu aşamada vize merkezi temsilciniz ile irtibata geçerek başvurunuzun son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Vizenizin sonuçlanması için geçen ortalama süre de 7 ila 15 iş günü arasında değişmektedir.

İngiltere Aile / Arkadaş Ziyareti Vizesi İçin Gerekli Evraklar

İngiltere aile ve arkadaş ziyareti vizesi alarak ülkede yaşamakta olan arkadaşlarınızı ya da aile bireylerinizi ziyaret edebilirsiniz. 90 güne kadar ikamet hakkı tanıyan bu vize için elbette bazı kriterleri karşılıyor olmanız beklenmektedir. Bunların da arasında gerekli evrakların zamanında ve eksiksiz olarak beyan edilmesi yer alır. Üstelik belgeler arasında İngiltere ve Birleşik Krallık bölgesinde yaşayan yakınınız tarafından gönderilen davet mektubunun da yer alması şarttır.

İngiltere Aile ve Arkadaş Ziyaret Vizesi Belge Beyanı Süreci

Gaziantep vize merkezi aracılığıyla yapacağınız vize başvurularında belge beyanı aşaması oldukça önemlidir. Dolayısıyla bu süreçte vize merkezi temsilciniz size yardımcı olacaktır. Temsilciniz tarafından size sunulan belge listesindeki her bir belgeyi eksiksiz ve güncel tarihli olarak ibraz etmeniz büyük önem taşıyor. Belge beyanı aşamasında temsilciniz belge dosyanızı son bir kez kontrol ederek işleme alıyor.

Bu süreçte İngiltere sınırları içerisinde yaşamakta olan yakınınız tarafından gönderilmiş davet mektubunun da beyan edilmesi gerekiyor. Davet mektubu olmadan yapılan vize başvuruları kesinlikle geçersiz sayılıyor. Vize başvurularında davet mektubu hakkında daha fazla bilgi almak adına vizeofisi.net sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Aile ve Arkadaş Ziyaret Vizesi İçin Gerekli Evrakların Listesi

İngiltere için aile ve arkadaş ziyaret vizesi kapsamında bazı evrakların beyan edilmesi zorunludur. Bu evrakların başında ülkede yaşayan yakınınız tarafından gönderilmiş olan davet mektubu yer almaktadır. Davet mektubunun yanı sıra beyan edilmesi zorunlu belgeler arasında; pasaport, biyometrik fotoğraf, adli sicil kaydı, kimlik fotokopisi, vize talep dilekçesi, seyahat sağlık sigortası, vize başvuru formu ve uçak rezervasyon bilgileri yer almaktadır.

Başvuru sahibi çalışan ise; SGK hizmet döküm belgesi, iş yerinden alınan izin belgesi ve maaş bordrosu,

Başvuru sahibi öğrenci ise; Reşit olmayanlar için muvafakatname, sponsor bilgileri ve öğrenci belgesi,

Başvuru sahibi şirket sahibi ise; şirket bilgilerinin yer aldığı resmi belgeler (imza sirküleri, vergi levhası vs.)

Başvuru sahibi ev hanımı ya da çalışmayan ise; Ülkede kalınacak süre boyunca maddi sorumluluğu üstelenen kişiye ait finansal bilgilerin de yer aldığı belgelerin beyan edilmesi zorunludur.

İngiltere 24 Saatte İngiltere Vizesi (Super Priority)

İngiltere ve Birleşik Krallık’ın diğer ülkelerine düzenleyeceğiniz acil seyahatler için size bir fırsat sunulmaktadır. 24 saatte İngiltere vizesi ile öncelikli olarak seyahat etme hakkına sahip olabilirsiniz. Elbette bu özel vizenin kendine has bir takım prosedürleri de bulunmaktadır. Tüm kriterler sağlandıktan ve prosedürler yerine getirildikten sonra vize başvurusunda bulunabilirsiniz. İngiltere için en öncelikli vize başvurusunda bulunmak isteyenler bu işlemlerini Gaziantep vize merkezi ile de yapabilirler.

24 Saatte İngiltere Vizesi Nedir?

İngiltere için seyahat aciliyetiniz göz önüne alınarak 24 saatte çıkabilen öncelikli vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Ülkeye derhal düzenlemeniz gereken seyahatler için “super priority” vize başvurusunda bulunmanız mümkündür. 24 saatlik bir süreden sonra onay alınabilen bu vize için acil durumunuzu da kanıtlamanız gerekmektedir.

Ülkeye düzenleyeceğiniz acil iş ya da sağlıkla ilgili seyahatler bu vize için başvuruda bulunmanızı gerektirebilir. Bunun yanı sıra bir takım devletle ilgili pozisyonlar da bu vize için öncelik sayılabilir. Böyle bir durumda ilk yapmanız gereken acil durumunuzu resmi ve yeterli belgeler ile kanıtlamaktır. Bu konu hakkında genel bilgilere ulaşmak için vizeofisi.net sitesine de göz atmanız öneriliyor.

24 Saatte İngiltere Vizesi İçin Gerekli Evrakların Listesi

İngiltere için super priority vize başvurusunda bulunacak kişilerden genel olarak bazı evrakları teslim etmeleri bekleniyor. Bu evrakların arasında ise; pasaport, vize başvuru formu, talep dilekçesi, en az 2 adet biyometrik fotoğraf, seyahat sağlık sigortası, uçak ve konaklama rezervasyon bilgileri yer alıyor. Aynı zamanda başvuruda bulunan kişiye ait adli sicil kaydı ve tam vukuatlı nüfus kayıt örneğinin de belge dosyasında bulunması gerekiyor.

24 saatte İngiltere vizesi için mesleklere uygun bazı ek belgelerin de beyan edilmesi gerekebilir. Mesleğinize göre ibraz etmeniz gereken belgeler hakkındaki bilgilere de vize merkezi temsilcinizden ulaşabilirsiniz. Bunun haricinde çalışan kişilerin bazı gelir belgelerini de belge dosyalarında bulundurmaları elzemdir. Bunlar arasında maaş bordrosu ve kişiye ait banka hesap özetlerinin dökümleri yer almaktadır. Banka hesap özetlerinin de en az 3 ay öncesine dek beyan edilmesi zorunludur.

İngiltere 5 Günde İngiltere Vizesi (Priority Visa)

İngiltere için acil bir seyahat planı oluşturmak isteyenlerin 5 günde yanıt alabilecekleri bir vize çeşidi bulunuyor. 5 günde İngiltere vizesi ile öncelikli bir konumda ülkeye seyahat edebilirsiniz. 5 günde İngiltere vizesi başvurularınızı da Gaziantep vize merkezi ile gerçekleştirmeniz mümkündür. Bunun için de ilk önce bazı kriterleri karşılıyor olduğunuzu beyan etmeniz gerekmektedir. 5 günde çıkabilen İngiltere vizesi için daha farklı prosedürler uygulanmaktadır.

5 Günde İngiltere Vizesi Nedir?

İngiltere için acil seyahat planı oluşturmak isteyen kişilerin 5 günde İngiltere vizesi başvurusunda bulunmaları gerekiyor. Bu vize sayesinde 7 ila 15 iş günü arasında beklemeden İngiltere vizesi sahibi olabilirsiniz. Kısa süreli bir vize uygulaması olan ve “priority visa” olarak adlandırılan bu vize için gerekli belgeleri de beyan etmeniz şart.

5 günde İngiltere vizesi için başvuruda bulunacak kişilerin öncelikle acil durumlarını kanıtlamaları bekleniyor. Bunun için de durumu kanıtlayan bazı belgelerin ibraz edilmesi gerekiyor. Tüm bu belgeler doğru ve eksiksiz olarak beyan edildikten sonra vize başvurusunda bulunmanız sağlanıyor. Yalnızca 5 gün gibi kısa bir sürede de vize başvurunuz cevaplandırılabiliyor.

İngiltere için tüm öncelikli vize çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmak için vizeofisi.net sitesine de göz atabilirsiniz.

5 Günde İngiltere Vizesi İçin Gerekli Evrakların Listesi

5 günde İngiltere vizesi başvurusunda bulunacak kişilerin bazı evrakları beyan etmeleri gerekiyor. Bu evrakların başında da ülkeye düzenleyeceğiniz seyahatin acil durumunu içeren çeşitli belgeler geliyor. Ülkeye sağlık ya da iş gezisi nedeniyle acil seyahat düzenleyebilirsiniz. Bunun için de acil durumunuzu kanıtlayarak kısa sürede cevaplanan vize başvurusunda bulunabilirsiniz.

İngiltere için priority visa başvurusunda bulunacak kişilerin ibraz etmesi gereken belgeler arasında; pasaport, vize talep dilekçesi, kimlik fotokopisi, 2 adet biyometrik fotoğraf, uçak rezervasyon bilgileri yer almaktadır. Bunların yanı sıra adli sicil kaydı, seyahat sağlık sigortası ve konaklama rezervasyon bilgilerini de içeren belgelerin beyan edilmesi zorunludur.

5 günde vize başvurusu için meslek gruplarına göre çeşitli ek belgelerin de beyan edilmesi gerekebilir. Bu süreçte Gaziantep vize merkezi temsilciniz size gerekli açıklamayı yapacaktır. Vize için gereken belgelerin kapsamlı listesi de vize merkezi temsilciniz tarafından size verilecektir.

 

İngiltere Randevusuz (Walk – in) Başvuru Hizmeti

Ayrıcalıklı bir hizmet olan randevusuz vize başvurusu ile vakit kaybetmeden İngiltere vize başvurunuzu yapabilirsiniz. İngiltere için acil seyahat planı oluşturmak isteyen kişilerin bu hizmetten faydalanmaları mümkündür. Fakat randevusuz vize başvurusunun da kendi içerisinde bir takım kriterleri bulunmaktadır. Tüm bu kriterler sağlandığı takdirde bu tip ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanabilirsiniz. İngiltere için randevusuz vize başvuru hizmetinden Gaziantep vize merkezi ile de faydalanabilirsiniz.

Randevusuz Vize başvuru Hizmeti Nedir?

İngiltere için yapacağınız acil durum seyahatlerinde randevu için beklemek zorunda kalmayabilirsiniz. “Walk – in” olarak adlandırılan randevusuz vize başvuru hizmeti ile zamandan tasarruf etmeniz mümkün kılınıyor. Bu hizmet ayrıcalıklı bir hizmet olduğundan kişilerin bazı prosdürleri yerine getirmeleri şart koşuluyor.

Normalde vize başvurusu için randevu alınması gerekirken walk – in hizmeti sayesinde randevu için beklemenize gerek kalmıyor. Randevu talebinde bulunan kişilerin vize başvuruları 7 ila 20 gün arasında işleme alınırken bu hizmet ile zaman kaybının önüne geçiliyor. Walk – in için başvuruda bulunan kişilerin İngiltere vize işlemleri ertesi gün işleme alınabiliyor. Böylece İngiltere için acil seyahat planı yapabilmenizin de önü açılmış oluyor.

İngiltere için öncelikli ve ayrıcalıklı vize ya da hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak adına vizeofisi.net sitesine de göz atabilirsiniz.

Randevusuz Vize Başvuru Süreci

Birleşik Krallık için düzenlenen acil yolculukların walk – in hizmetinden faydalanması mümkündür. Bu sayede vize başvuru işlemleriniz öncelikli olarak işleme alınmaktadır. Bu süreç sayesinde vize başvurunuzun en kısa sürede cevaplandırılması da mümkündür.

İngiltere için randevusuz vize başvurusunda bulunacak kişilerin Gaziantep vize merkezi ile bu işlemi yapmaları mümkün kılınıyor. Vize merkezi temsilcinize seyahatinizin acil olduğunu belirtmeniz gerekiyor. Bu yüzden durumun acil olduğunu kanıtlayan bir takım belgeleri de beyan edebilirsiniz.

Randevu talebinde bulunulmadan yapılan vize başvuruları da normale oranla daha kısa sürede sonuçlanabiliyor. Normalde randevu için de bekleme süresi eklenirken bu yöntem ile bekleme süresi en aza indirilebiliyor. Böylece yalnızca vizenizin onay süreci için belirtilen süre zarfında (7 ila 15 iş günü) beklemiş oluyorsunuz.

İngiltere Erken Saat (Prime Time) Başvuru Hizmeti

İngiltere için erken saat vize başvuru hizmeti de özel ve ayrıcalıklı bir hizmettir. Vize başvurularının mesai saatleri dışında gerçekleştirilmesi anlamına gelen bu hizmet ile acil seyahat planı yapılabilir. Erken saat vize başvuru uygulaması için kişilerin acil durumlarını da beyan etmeleri gerekmektedir. Bu hizmet ancak uygun görülürse sunulan ve vize başvurusunu kolaylaştıran bir hizmettir. İngiltere için erken saat vize başvuru hizmetinden Gaziantep vize merkezi vasıtasıyla da faydalanabilirsiniz.

İngiltere Erken Saat Vizesi Nedir?

İngiltere vize başvuruları için öncelikli bir hizmet olan erken saat başvuru hizmeti, mesai saatleri dışında da başvuru yapılmasını sağlıyor. Bu hizmet ile normal mesai saatleri olan zamanların dışında sabah 07.00 ila 08.30 arasında da vize başvurusunda bulunulabiliyor. Böylece vize başvurunuz daha kısa bir sürede ve bekleme yaşanmadan işleme alınmış oluyor.

Elbette erken saat vize başvuru hizmetinden faydalanmak isteyenlerin bir takım ayrıcalıklara da sahip olması bekleniyor. Bunların da başında İngiltere Tier 4 vizesi için başvuruda bulunulması zorunluluğu geliyor. Bu özel hizmetten faydalanmak isteyen T.C. vatandaşlarının Tier 4 vizesi başvurusu yapmaları birincil etkendir. Bunun haricindeki vize başvuruları için erken saat uygulaması işlememektedir.

İngiltere için Tier vizeleri hakkında daha fazla bilgi almak adına vizeofisi.net sitesine de mutlaka göz atmalısınız.

Erken Saat Vize Başvuru Hizmeti Süreci

İngiltere için erken saat vize başvuru hizmetinden faydalanmak isteyen kişilerin Tier 4 vizesi başvurusunda bulunacaklarını beyan etmeleri gerekiyor. Bu ayrıcalıklı başvuru hizmeti yalnızca Tier 4 vize başvuruları için uygulanabiliyor. Dolayısıyla uzun süreli Tier 4 vize başvurusunda bulunacak kişiler bu hizmetten faydalanmak adına bazı belgeleri sunmalılar.

Erken saat İngiltere vize başvuru hizmeti Gaziantep vize merkezi tarafından da verilen bir hizmettir. Bu sayede mesai saatlerinin dışındaki süreçte de vize başvurusunda bulunmanız sağlanır. Bu hizmet sayesinde vize başvuru süreciniz daha kolay geçmekte ve sonuçlanması da daha kısa bir zaman dilimine yayılmaktadır. Normalde randevu ve mesai kalabalığı bulunan vize başvurularında bu ayrıcalık sayesinde daha rahat hareket edebilirsiniz.

İngiltere Pasaportsuz İngiltere Vizesi (Pass – back)

İngiltere için düzenleyeceğiniz seyahatlerde pasaportunuzun uzun süre ayrı kalmasını istemiyorsanız bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilirsiniz. Pasaportunuzu yalnızca 24 saatlik yanınızdan ayırarak gereken vize işlemlerinizi başlatmanız mümkündür. Özel bir hizmet olan pass – back uygulaması ile başvuru süreci boyunca pasaportunuzdan ayrı kalmak zorunda değilsiniz. Pasaportsuz vize uygulaması için Gaziantep vize merkezi ile de ortak hareket edebilirsiniz. Böylece pasaportunuzdan yalnızca bir gün ayrı kalmış olursunuz.

Pasaportsuz İngiltere Vizesi Uygulaması Nedir?

Pasaportsuz İngiltere vizesi uygulaması, yanından pasaportunu ayırmak istemeyenler için getirilen bir uygulamadır. Bu uygulama ile pasaportunuzdan yalnızca 24 saat ayrı kalmanız sağlanır. Pasaportsuz İngiltere vizesi başvuruları için de elbette bir takı kriterleri karşılıyor olmanız gerekmektedir. Ayrıca ayrıcalıklı bir uygulama olan pass – back için geniş kapsamlı bazı prosedürler de bulunmaktadır.

Pasaportunuzu anında geri alabilmek için pass – back ayrıcalıklı uygulamasından faydalanabilirsiniz. Bunun için de gerekli olan başvuruyu Gaziantep vize merkezine yapabilirsiniz. Gereken belgeler ile yapacağınız başvuru da kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.

İngiltere vize başvurularında diğer tüm ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak için de vizeofisi.net sitesine göz atabilirsiniz. Ayrıcalıklı ve öncelikli vize hizmetlerinden faydalanmak adına gereken kriterleri de yerine getirmeniz elzemdir.

Pasaportsuz Vize Uygulaması İçin Gerekli Evrakların Listesi

İngiltere için pasaportsuz vize hizmetinden faydalanmak isteyenlerin bazı belgeleri de beyan etmeleri gerekiyor. Beyan edilmesi zorunlu belgelerin arasında; İngiltere vizesi için başvuru formu, vize talep dilekçesi, 2 adet biyometrik fotoğraf, kimlik fotokopisi ve pasaport gerekiyor.

Yukarıda belirtilen belgelere ek olarak da adli sicil kaydı, seyahat sağlık sigortası, konaklama ve uçak rezervasyon bilgilerinin de yer aldığı bazı belgeleri de ibraz etmek zorunludur. Tüm bu belgeler vize başvuru süreci boyunca elde tutulurken pasaportunuz 24 saat içerisinde size geri verilecektir.

Aynı zamanda bazı meslek grupları için de bir takım ek belge talebinde bulunulabilir. Bu konuda hakkında bilgi almak adına Gaziantep vize merkezi temsilciniz ile görüşebilirsiniz. Mesleğinize uygun belgeleri de beyan edilmesi gerek belgelerin dosyasında bulundurmanız sizin açınızdan oldukça faydalı olacaktır.

İngiltere Form Doldurma Hizmeti

İngiltere için vize başvurusunda bulunurken vize formunun doldurulması büyük önem taşımaktadır. Vize formunun doğru ve eksiksiz olarak doldurulması neticesinde vize başvurunuz için ilk adımı atmış olursunuz. Bu yüzden sorunsuz bir vize başvuru süreci geçirmek isteyenlerin form aşamasında dikkatli davranmaları bekleniyor. Gaziantep vize merkezi ile yapacağınız başvurularda da vize formu doldurma hizmeti sunulabiliyor. Özel bir hizmet olan vize doldurma hizmeti ile formda hata yapmanızın önüne geçiliyor.

Vize Formu Nedir?

Vize başvuru formu, Birleşik Krallık Vize Ofisi tarafından belirtilen kriterler çerçevesinde doldurulması gereken önemli bir belgedir. Bu belgede vize başvurunuz için gerekli olan bir takım önemli sorular yer almaktadır. Tüm bu sorulara doğru ve net cevaplar vermek vize başvurunuzu kolaylaştıracaktır. Formda yanlış ifadelerin kullanılması ya da eksikliklerin bulunması nedeniyle vize başvurunuz direkt olarak iptal edilebilir.

Vize başvuru formunda yanlış bilgilerin yer alması sonucu 10 yıla kadar vize başvurusunda bulunmama durumunu da yaşayabilirsiniz. Bu yüzden vize formunun olabildiğince kurallara uygun bir şekilde doldurulması elzemdir. Gaziantep vize merkezi ile yapacağınız başvurularda form doldurma hizmeti de özel olarak sunulmaktadır.

Vize başvuru formları hakkında daha fazla bilgi almak için vizeofisi.net sitesine de göz atmanız faydalı olacaktır.

İngiltere İçin Vize Formu Doldurma Hizmeti Nedir?

İngiltere için vize başvurusunda bulunacak olan T.C. vatandaşlarının bu süreçte bir başvuru formu doldurmaları bekleniyor. Form, gerek Göçmenlik Ofisi gerekse de İngiltere Vize Ofisi bakımından büyük önem taşıyor. Bu yüzden formda yer alan her bir noktanın eksiksiz ve gerçek bilgiler ile doldurulması gerekiyor.

Gaziantep vize merkezi temsilciniz ile ortak ilerleyerek sağlıklı bir form oluşturmanız mümkündür. İngiltere için vize formu doldurma hizmeti özel bir hizmet olup talep halinde verilmektedir. Bu süreçte özellikle formda yer alan kimlik ve iletişim bilgileri kısmının doğru bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Aynı zamanda “seyahat amacı” noktasının da doğru verileri ışığında belirtilmesi oldukça büyük önem taşımaktadır. Seyahat amacınız, aynı zamanda almanız gereken İngiltere vizesine de şekil vermektedir.

İngiltere Altın Paket: Randevusuz Başvuru + 5 Günde Vize

İngiltere için acil bir seyahat planı mı oluşturmanız gerekiyor? Bir an önce harekete geçerek yalnızca 5 gün içerisinde İngiltere vizesi alabilirsiniz. Özel bir hizmet olan bu paket ile hem randevusuz hem de kısa sürede vize onayı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Gaziantep vize merkezi aracılığı ile sunulan bu hizmet, özel ve ayrıcalıklı bir hizmettir. İngiltere için acil durumlarda 5 günde onay garantili vize paketini kullanabilirsiniz.

İngiltere Vizesi Randevusuz Başvuru Nedir?

İngiltere için randevusuz başvuru hizmeti ile vize sahibi olmanız mümkün kılınıyor. Randevu listesine girmenize gerek kalmadan verileriniz konsolosluk makamına iletilebiliyor. Böylece zamandan tasarruf ederek vize işlemlerinizi hızlandırmış oluyorsunuz. Randevusuz işlemler ile randevu tarihi beklemeden vize işlemlerinizi gerçekleştirmenize izin veriliyor.

Konsolosluk makamından randevu almak için belli bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Bu da durumunuzun aciliyetine uygun bir durum olmuyor. Dolayısıyla altın paket sayesinde randevu talebinde bulunmadan da işlemlerinizi halletmenize izin veriliyor. Böylelikle vize başvurusu için uzun bir sıra boyunca da beklememeniz sağlanıyor.

Randevusuz vize işlemlerini gerçekleştirmek adına daha fazla bilgi almak için vizeofisi.net sitesine de göz atabilirsiniz.

5 Günde Vize Hizmeti Nedir?

İngiltere için acil seyahat planlarınızda vize başvurusunda bulunmayanlar için 5 günde vize imkanı mevcuttur. Yalnızca 5 gün gibi kısa bir sürede İngiltere vize işlemleriniz başlatılır ve sonuçlanır. Bu süreçte eğer her kriteriniz uygunsa vizeniz yüksek oranda olumlu yanıt da alacaktır.

İngiltere için 5 günde vize imkanı özel bir hizmet türüdür. Bu sayede seyahat planınız daha kolay yerine getirilebilir. Özellikle iş ya da sağlık gibi konularda 5 günde vize imkanının büyük faydası olacaktır. Altın paket sayesinde hem randevu talebinde bulunmadan hem de kısa sürede İngiltere vizesine kavuşabilirsiniz.

5 günde vize imkanı için Gaziantep vize merkezi temsilciniz ile görüşebilirsiniz. Vize merkezi temsilciniz sizi bu özel hizmet dahilinde en iyi şekilde yönlendirecektir. Ayrıca bu süreçte belge beyanı ve biyometrik verilerin iletilmesi bakımından da vize merkezi temsilciniz size yardımcı olacaktır.

 

 

İngiltere Elmas Paket: Randevusuz Başvuru + 24 Saatte Vize

İngiltere’ye acil bir seyahat düzenlemek isteyenler için en uygun özel hizmet olan elmas paket, 24 saatlik bir sürede vize imkanı tanıyor. Hem randevusuz hem de 24 saat gibi kısa bir sürede vize onayı ile elmas paket oldukça faydalı bir hizmettir. Bu hizmetten Gaziantep vize merkezi vasıtası ile de faydalanmanız mümkündür. 3 günden daha kısa bir süre içerisinde Birleşik Krallık için seyahat planınızı oluşturabilirsiniz. Böylece zamandan mümkün olduğunca da tasarruf etmiş olursunuz.

İngiltere Randevusuz Başvuru Hizmeti Nedir?

İngiltere için randevu almadan vize başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız randevusuz başvuru özel hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet, özel hizmetler kategorisinde yer alan öncelikli ve ayrıcalıklı bir hizmettir. Gaziantep vize merkezi vasıtasıyla da randevusuz başvuru sürecinden faydalanabilmeniz mümkün kılınmaktadır.

Randevusuz İngiltere vizesi başvurusunda bulunmanın zaman tasarrufu açısından büyük faydaları bulunmaktadır. Özellikle de İngiltere için yapacağınız acil seyahat planları için bu hizmetten faydalanmanız önerilmektedir. Herhangi bir şekilde randevu gününü beklemeden de vize başvurunuzu yapmanıza izin verilmektedir. Aynı şekilde başvuru sürecinde randevu almayarak sıra bekleme zorunluluğu ile de karşılaşmazsınız.

İngiltere vize başvurularında diğer tüm özel hizmetler hakkında bilgi almak için de vizeofisi.net sitesine göz atabilirsiniz.

İngiltere İçin 24 Saatte Vize Hizmeti Nedir?

İngiltere için 24 saatte vize işlemleri ile acil gezilerinizi düzenlemek artık çok kolay. Yalnızca 24 saat gibi kısa bir sürede gerçekleştirilen vize başvuruları ile ülkeye anında seyahat edebilirsiniz. Elmas paket içerisinde yer alan bu özel hizmet ile kısa sürede vize sahibi olmanız kolaylaşıyor.

Gaziantep vize merkezi bünyesinde sunulan bu hizmet ile acil seyahatleriniz için de imkan sağlanmış oluyor. Hem randevusuz başvuru hem de 24 saatte vize başvurusu ile zamandan büyük oranda tasarruf edebiliyorsunuz. Elmas paket gibi özel hizmetlerden faydalanmak için Gaziantep vize merkezi temsilciniz ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Böylece hem randevu tarihi beklemeden hem de ortalama bir vize onayı için belirtilen süreyi geçirmeden vize sahibi olmanız mümkün olacaktır.

 

 

İngiltere En Hızlı İngiltere Vizesi Nasıl Alınır?

İngiltere için vize talebinde bulunan T.C. vatandaşları, bu süreci hızlandırmak için çeşitli adımlar atabilirler. Vize süreci kimi zaman beklenenin de üstünde zaman kaybına neden olabilmektedir. Dolayısıyla bu süreçte mağdur olmamak adına başvuru adımlarını doğru bir şekilde atmak gerekmektedir. En hızlı ve kolay İngiltere vizesi almak için de bir takım özel hizmetler mevcuttur. Tüm bu özel hizmetlere Gaziantep vize merkezi aracılığı ile de ulaşabilirsiniz.

İngiltere Vizesi Başvuru Süreçleri

Hızlı bir şekilde İngiltere vizesi almak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ilk önce tüm süreçlere uyum sağlamaları bekleniyor. Vize başvuru süreçleri, her bir adımı özenle yerine getirilmesi lazım gelen bir süreçtir. Buna göre ilk olarak başvuru formunun eksiksiz doldurulması gerekmektedir.

Vize başvuru formunun eksiksiz doldurulmasının ardından da gerekli belgelerin ibraz edilme aşamasına geçilir. Bu aşama, sağlıklı bir vize başvuru işlemi için en önemli aşamadır. Evrak beyanında bulunurken ortaya çıkan problemler ile İngiltere vize başvurunuz daha uzun bir sürece yayılabilmektedir.

Ortalama bir İngiltere vizesinin onay süreci 7 ila 10 gün arasında değişmektedir. Bu süreç kimi durumlarda uzayabilir ya da kısalabilir. Vize onay süreçleri hakkında daha fazla bilgi almak için vizeofisi.net sitesine de göz atabilirsiniz.

Kısa Sürede İngiltere Vizesi İmkanları

İngiltere için acil durumunuza göre kısa sürede vize alma imkanınız bulunuyor. Bunun için de bazı özel hizmetler kapsamında çeşitli ayrıcalıklar tanınabiliyor. Örneğin 5 günde İngiltere vizesi ya da 24 saatte İngiltere vizesi gibi özel hizmetler ile en hızlı şekilde vize sahibi olabilirsiniz.

İngiltere için en hızlı vize alma yöntemleri arasında her adımı özenle atmak gelirken çok acil durumlar için de bir takım özel hizmetler bulunabiliyor. Bu özel hizmetler ayrıcalıklı ve öncelikli işlemleri gerektiriyor. Bu hizmetlerden faydalanmak isteyenlerin de acil durumlarını beyan etmeleri gerekebiliyor. İngiltere için hızlı vize alma yolunda randevusuz vize işlemleri de yer almaktadır. Buna göre randevu gününü beklemeden de işlemlerinizi gerçekleştirmenize izin verilmektedir. Bu sayede işlemleriniz için sıra beklemenize de gerek bulunmamaktadır.

 

 

 

 

En Kolay İngiltere Vizesi Nasıl Alınır?

İngiltere vizesi almanın bazı kolay ve hızlı yolları mevcuttur. Bu sayede ülkeye yapacağınız acil geziler için vize başvurunuzu beklemek zorunda kalmayabilirsiniz. Öncelikle vize başvurunuzu yaparken her bir adıma dikkat ederek süreci sorunsuz ve kısa sürede atlatabilirsiniz. Bunun yanı sıra bazı özel hizmetler sayesinde de hızlı bir şekilde İngiltere vizesi sahibi olabilirsiniz. Gaziantep vize merkezi aracılığı ile hızlı bir şekilde vize işlemlerinizi başlatmak da mümkündür.

İngiltere Vize Başvurusundaki Süreçler

İngiltere için vize başvurusunda bulunmayı düşünenleri bazı süreçler beklemektedir. Bu süreçlerin kolay atlatılması ve vize başvurunuzun kısa sürede sonuçlanması adına bir takım tavsiyelere kulak vermeniz gerekiyor. İlk önce İngiltere vize başvurusu için bir vize formu doldurmanız bekleniyor. Formun eksiksiz ve tamamen doğru bilgiler ile doldurulması da bu süreçte büyük önem taşıyor. Aksi halde vize başvurunuz olumsuz yanıtlanabiliyor.

Vize formunun doldurulması ile birlikte vize başvurusu için belge ibrazı aşamasına geçiliyor. Bu aşamada da eksiksiz ve doğru bilgileri yansıtan belgelerin beyan edilmesi önem taşıyor. Vize başvurularında eksik belge beyanında bulunulması ile başvurunuz olumsuz yanıt alabiliyor. Elbette bu sürece itiraz hakkınız da bulunuyor fakat bu durum vize başvurunuzun uzun bir sürece yayılmasına neden olabiliyor.

İngiltere için vize başvuruları hakkında daha fazla bilgi almak için gaziantepvize.net sitesine de göz atabilirsiniz.

Özel Hizmetler İle Hızlı Vize Alma Yolları

Bir takım özel hizmetler sayesinde İngiltere vize başvurunuzun hızlı bir şekilde sonuçlanması mümkündür. Bunların arasında randevusuz başvuru, 24 saatte vize işlemleri ve 5 günde İngiltere vizesi gibi hizmetler yer almaktadır.

Randevusuz başvuru ile randevu sırası beklemeden işlemleriniz alınabilir. Böylece başvuru için sıra beklemek zorunda kalmadan işleminizi halledebilirsiniz. Aynı zamanda 5 günde vize hizmeti sayesinde yalnızca 5 gün gibi kısa bir sürede vize başvurunuza yanıt verilecektir. Eğer daha hızlı bir yolla İngiltere vizesi almak istiyorsanız da 24 saatte vize hizmeti ile bu işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür. Bu hizmetler özel hizmetler kategorisinde yer almakta olup ayrıcalık sağlamaktadır.

İngiltere Konsolosluğu

İngiltere Konsolosluğu Görev ve Yetkileri

İngiltere Ankara Büyükelçiliği görev bölgeleri,

İngiltere İstanbul Başkonsolosluğu Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşayan İngiltere vatandaşlarının; pasaport yenileme, kimlik yenileme, noter işlemleri, doğum ve ölüm belgeleri, evlilik işlemleri gibi prosedürlerini yerine getirmektedir.

İngiltere’ ya seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti bordo pasaport sahibi vatandaşlarının vize başvuru kabul etme, vize değerlendirme süreci, vize onay veya reddetme işlemlerini gerçekleştirmek yükümlülüğü bulunmaktadır.

İngiltere İzmir Fahri Konsolosluğu, İngiltere Antalya Fahri Konsolosluğu, İngiltere Gaziantep Fahri Konsolosluğu, İngiltere İskenderun Fahri Konsolosluğu, İngiltere İzmit Fahri Konsolosluğu görevlendirme gibi yetkisi mevcuttur.

İngiltere ve Türkiye Cumhuriyeti arasındaki dayanışma, ülke tanıtımı ve birlik beraberliği sağlamak ile sorumludur.

İngiltere Acil Vize Başvuruları

İngiltere için acil vize başvurusunda bulunacak kişilerin bu konuda bir takım hakları bulunuyor. Bunun için de ilk önce gerekli prosedürlerin yerine getirilmesi gerekiyor. İngiltere, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından ülkeye yapılan seyahatler kapsamında vize talebinde bulunmaktadır. Buna göre bordo, yeşil ve gri pasaport sahiplerinin vize almaksızın ülkeye giriş çıkış yapması mümkün değildir. İngiltere için vize başvuru süreci ortalama 1 -2 ay içerisinde sonuçlandığından acil durumlar için bazı özel hizmetler bulunmaktadır. Acil vize başvurularınızı Gaziantep vize merkezi vasıtasıyla da yapabilirsiniz.

İngiltere İçin Acil Vize Hizmetleri

İngiltere’ye acil bir seyahat planı yapmak istiyorsanız bu durumda hızlı vize imkanlarından faydalanabilirsiniz. 5 günde vize ve 24 saatte vize işlemleri sayesinde uzun süre beklemek zorunda kalmayabilirsiniz. Bu hizmetler özel vize hizmetleri arasında yer almaktadır. Bunlardan faydalanmak için de bir takım kriterleri yerine getirmeniz gerekmektedir.

5 günde vize başvurusu ile 7 ila 20 iş günü arasında beklemeksizin kısa sürede vize onayı alabilirsiniz. Bunun yanı sıra işiniz daha da acilse 24 günde vize hizmetinden de faydalanmak isteyebilirsiniz. 24 günde vize hizmeti ile yalnızca tek bir gün içerisinde vize başvurunuzu yaparak onay sürecine geçebilirsiniz. Bu hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için vizeofisi.net sitesine de göz atabilirsiniz.

Acil Durumlarda İçin Diğer Özel Hizmetler Nelerdir?

İngiltere’ye yapacağınız acil seyahatler için bazı özel hizmetler de bulunuyor. Bunlardan biri olan biyometrik verilerin ev ya da iş yerinde beyanı oldukça sık tercih ediliyor. Gaziantep vize merkezi de bu konuda vatandaşlarımıza yardımcı olmaktadır. Buna göre sizin tarafınızdan belirlenen adrese gelinip verilerinizin alınması mümkündür.

Bunun haricinde randevu başvurusunda bulunmadan da vize işlemlerinizi başlatmanıza imkan tanınmaktadır. Bu sayede uzun sıralar beklemek zorunda kalmadan İngiltere için vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Ayrıca randevu için uygun tarihe kadar da beklemek durumunda kalmayacaksınız. Tüm bu özel hizmetler kapsamında İngiltere için acil vize başvurularınızı gerçekleştirmeniz mümkün kılınıyor. Böylece çok fazla zaman kaybetmeden İngiltere seyahat planınızı gerçekleştirmeniz de sağlanmış oluyor.

 

İngiltere Premium Vize İşlemleri

İngiltere için ayrıcalıklı Premium vize işlemleri birkaç grup içerisinde işlenmektedir. Buna göre kendinize özel vize işlemi başlatma adımlarını atabilirsiniz. Eğer İngiltere için acil bir seyahat planı oluşturmak gibi düşünceniz varsa Premium vize işlemlerinden faydalanabilirsiniz. Bu kapsamda ihtiyacınıza uygun birden fazla seçenek bulunmaktadır. Gaziantep vize merkezi ile birlikte ortak çalışarak da size en uygun hizmetten faydalanabilirsiniz.

Kısa Sürede Vize İşlemlerini Başlatın

Acil bir seyahat planı oluşturarak Birleşik Krallık’a giriş yapmak mı istiyorsunuz? Bunun için özel olarak oluşturulan vize hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf ederek vize işlemlerinizi kısa bir sürede halledebilirsiniz. İlk olarak 5 günde vize hizmeti ile oldukça kısa bir sürede vize başvurunuzu yapmanız mümkündür.

Bunun yanı sıra 24 saatte İngiltere vizesi ile de yalnızca tek bir günde vize işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu gibi kısa süreli vize hizmetleri özel ve ayrıcalıklı hizmetler kategorisinde yer almaktadır. Acil durumlar için sıklıkla tercih edilen bu yöntemler ile kısa sürede İngiltere vizesi sahibi olmanız amaçlanır. Premium vize ayrıcalıklarından faydalanmak için Gaziantep vize merkezi temsilciniz ile irtibata geçebilirsiniz.

Premium vize işlemleri hakkında daha kapsamlı bilgilere ulaşmak için de gaziantepvize.net sitesine de göz atabilirsiniz.

Randevusuz ve Sıra Beklemeden Vize İşlemleri

İngiltere vize işlemleri için öncelik elde etmek istiyorsanız aynı zamanda randevusuz başvuru hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Bu özel hizmet sayesinde konsolosluk makamından randevu talebinde bulunmanıza gerek yoktur. Gaziantep vize merkezi bünyesinde de bu gibi öncelikli hizmetler sunulmaktadır. Randevu talep etmeden ve sıra beklemeden İngiltere için vize işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Randevusuz başvuru hizmetinin yanı sıra biyometrik verilerinizin de sizin belirttiğiniz adresten alınması mümkün kılınıyor.  Bu sayede biyometrik verilerinizi sunmak için yol kat etmenize gerek kalmıyor. Her türlü parmak izi ve biyometrik fotoğraf gibi işlemleriniz evinizde ya da iş yerinizde gerçekleştirilebiliyor. Tüm bunlar sayesinde de İngiltere için vize başvurunuz daha hızlı bir şekilde ilerleyebiliyor. Verilerinizi kendiniz sunmadan ve herhangi bir randevu talebinde bulunmadan vize onay sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

İngiltere Ekspres / Süper Ekspres Vize İşlemleri

İngiltere için acil seyahat planı oluşturmak isteyenler ekspres ya da süper ekspres vize işlemlerinden faydalanabilirler. Normalde 15 iş günü içerisinde sonuçlanan İngiltere vize başvuruları kimi dönemlerde gecikebiliyor. Bazı durumlarda da vize başvurunuz olumsuz yanıt alabiliyor. Böyle bir durumla karşılaşmamak adına da erken vize başvurusunda bulunabilir ve bazı özel hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Ekspres ya da süper ekspres vize işlemlerinizi Gaziantep vize merkezi ile de yapabilirsiniz.

Priority ve Super Priority Vize İşlemleri

Eğer İngiltere seyahatiniz için uzun süren vize işlemlerini beklemek istemiyorsanız özel hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Buna göre 5 günde ve 24 saatte İngiltere vizesi olmak üzere iki adet seçeneğiniz bulunmaktadır.

5 günde İngiltere vizesi ile işlemleriniz 5 gün gibi kısa bir sürede gerçekleştirilir. Böylece yaklaşık 15 iş günü boyunca vize onayınızı beklemek durumunda kalmamış olursunuz. 5 günde vize işlemleri için acil durumunuzu beyan ederek derhal vize işlemlerine başlayabilirsiniz. Sağlık ve iş toplantısı gibi özel durumlar için bu vize hizmeti tavsiye edilmektedir.

24 saatte İngiltere vizesi işlemleri de super priority sınıfına girmektedir. 24 saat gibi oldukça kısa bir sürede İngiltere için vize işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Elbette bu iki ekspres ve süper ekspres seçenek ayrı bir harç ücreti ile fiyatlandırılmaktadır. Tüm bu sistemler hakkındaki genel bilgilere de vizeofisi.net sitesinden de ulaşabilirsiniz.

Randevusuz ve Mobil Vize Başvurusu

İngiltere vize işlemlerinizi hızlı şekilde halletmek istiyorsanız randevusuz başvuru hizmetinden faydalanmanız öneriliyor. Bu sayede vize randevusu almadan ve herhangi bir şekilde sıra beklemek zorunda kalmadan işlemlerinizi yapabilirsiniz. Belli bir ücret karşılığında sunulan bu hizmet ile zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. Özellikle yoğun bir çalışma hayatına sahip olan kişilerin bu hizmetten faydalanması öneriliyor.

İngiltere vizesi için bir diğer hızlandırıcı yöntem de mobil vize başvurusudur. Bu hizmete göre biyometrik verileriniz sizin belirlediğiniz adresten alınabiliyor. Vize ofisi temsilcileri evinize ya da iş yerinize gelerek sizden parmak izi alabiliyorlar. Aynı zamanda biyometrik fotoğraf çekimi de sizin belirlediğiniz bir ortamda yapılabiliyor.

 

İngiltere Tier Vize İşlemleri

İngiltere için bir vize grubu olan Tier vizeleri, her biri farklı kriterlere sahip toplamda altı daldan oluşmaktadır. Tier vizeleri eğitim ve çalışma ile ilgili vasıflı ve özel vizelerdir. Bu vizelere başvuruda bulunacak kişilerin de bazı niteliklere ya da yeteneklere sahip olmaları gerekmektedir. Tier vizeleri yetenek sahibi, girişimci, öğrenci ya da sporcu gibi nitelikli kişiler tarafından başvurulan ve çalışma ile ikamet hakkı tanıyan vize grubudur. Tier vizeleri için gerekli başvurunuzu da Gaziantep vize merkezi ile yapmanız mümkündür.

Tier Vize Başvuru İşlemleri

İngiltere için Tier vizelerine başvuruda bulunacak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bu süreçte bazı adımları özenle atmaları gerekiyor. Tier vize grubu genel ziyaret vizelerine oranla daha geniş kapsamlı bir prosedür içerisinde seyrediyor. Buna göre başvuruda bulunulan vize çeşidine uygun kriterlerin sağlanması bekleniyor. Aynı zamanda nitelik bildirilen ek belgelerin de Tier vize başvurusunda beyan edilmesi büyük önem taşıyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup da İngiltere Tier vizeleri grubundan birine başvuru yapacak kişilerin başvuruları Gaziantep vize merkezi tarafından alınabilir. Bu kapsamda vize merkezi temsilciniz da size yardımcı olacaktır. Tier vizeleri ve diğer tüm İngiltere vize çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmak için de vizeofisi.net sitesine göz atabilirsiniz.

İngiltere Tier Vize Grubu İçin Gerekli Evraklar

İngiltere Tier vizeleri için başvuruda bulunacak kişilerden bazı belgeleri beyan etmeleri bekleniyor. Bu belgelerin de başında sponsorluk sertifikası geliyor. İngiltere’de herhangi bir iş kolunda çalışmayı planlayan kişilerin istihdam edildikleri kurumdan sponsorluk sertifikası almaları isteniyor.

Bunun yanı sıra Tier 1 vizesi başvuruları kapsamında da kişilerden yetenek belgeleri ve yapılan girişim ile alakalı çeşitli belgeler de talep ediliyor. Tier 1 olağanüstü yetenek vizesi başvurusu için de belirlenen puanlama sisteminde en az 75 puanı almış olmak gerekiyor. Tier 4 öğrenci vizesi başvurusu için de en az 40 puana sahip olunduğunun beyan edilmesi zorunlu koşuluyor.

Yukarıda belirtilenlerin yanı sıra Tier vizelerine başvuruda bulunan kişilerin, IELTS sınav sonuç belgelerini de beyan etmeleri elzemdir. Bunların yanında da vize başvuru formu ve talep dilekçesi gibi temel belgeler de ibraz edilmelidir.

İngiltere Tier 1 Olağanüstü Yetenek Vizesi

İngiltere Tier 1 olağanüstü yetenek vizesi ile yabancı uyruklu ve nitelikli kişilerin ülkede ikamet etmesi amaçlanmaktadır. Tier 1 vizesi, özel bir vize çeşidi olduğundan iki farklı aşamadan oluşuyor. Buna göre yeteneklerinizi destekler belgelerin konsolosluk makamına sunulması ve ardından yapılan mülakat görüşmesine katılım sağlanması gerekmektedir. Tüm bu iki değerlendirmeden sonra da İngiltere için Tier 1 vizesi hakkına sahip olup olmadığınız anlaşılmaktadır. Tier 1 vizesi başvurularınızı Gaziantep vize merkezi ile de yapmanız mümkündür.

İngiltere Tier 1 Vizesi Nedir?

İngiltere için oldukça özel bir vize olan Tier 1, olağanüstü yetenek vizesi olarak da anılıyor. Bu vize için başvuruda bulunacak olan kişilerin çeşitli alanlarda yeteneklerini kanıtlamaları bekleniyor. Niteliklerin ve yeteneklerin kanıtlandığı belgeler de İngiltere İçişleri Bakanlığı tarafından onay almalıdır. Bu gereklilikler uygulandığında Tier 1 vizesi için gereken adımlar da atılmış olacaktır.

İlk etapta 3 yıla dek ikamet hakkı tanıyan bu vize ile daha sonra ekstra bir 2 yıl daha oturum izni alınabiliyor. 5 yılın ardından herhangi bir problem yaşanmadığı takdirde de yetenekli kişiler İngiltere için vatandaşlık başvurusunda bulunabiliyorlar. Tier 1 vizesi için daha önce İngiltere’de oturum iznine sahip olanların puanı daha yüksek olabiliyor.

İngiltere için diğer tüm uzun süreli vize çeşitleri hakkında da bilgi sahibi olmak isteyenlerin vizeofisi.net sitesine de göz atmaları öneriliyor.

İngiltere Tier 1 Vizesi Başvuru Süreci

Tier 1 vizesi için başvuru sürecinde ilk önce başvuruda bulunacak olan kişinin puanlandırılması yapılmaktadır. Puan sistemine göre ancak ve ancak 75 puan ve üstü alan kişiler başvuruda bulunabilmektedir. Seyahat planından tam 3 ay önce vize başvurusunda bulunulması da elzemdir.

Tier 1 vizesi için puan toplarken eğitim seviyesi, dil seviyesi ve yaş büyük etkendir. Tüm bu kriterler çerçevesinde uygun puana sahip olan kişilerin vize başvuruları işleme alınmaktadır. Başvurularda yeteneklerin kanıtlanması da oldukça önemlidir. Buna göre başvuru yapmaya kabul alan kişilerin işlemleri genellikle olumlu sonuç almaktadır. Gaziantep vize merkezi aracılığıyla da Tier 1 vizesi için gerekli başvuruyu yapabilirsiniz.

 

İngiltere Tier 1 Girişimci Vizesi

İngiltere Tier 1 girişimci vizesi ile ülke sınırları içerisinde iş kurma ve geliştirme eylemlerinden bulunabilirsiniz. Herhangi bir sektörde iş kurabilmek ya da hali hazırda bir işi devralmak için bu vizeden faydalanmanız mümkün kılınıyor. Uzun süreli vizeler arasında yer alan Tier 1 girişimci vizesi ile İngiltere’de uzun süreli ikamet hakkına da sahip olabiliyorsunuz. İngiltere Tier 1 girişimci vizesi için gerekli olan başvurularınızı da Gaziantep vize merkezi ile yapmanız mümkündür.

İngiltere Tier 1 Girişimci Vizesi Nedir?

İngiltere Tier 1 girişimci vizesi adından anlaşılacağı üzere ülkede yabancı girişimcileri destekleyen bir vize çeşididir. Bu vize sayesinde İngiltere ülke sınırları içerisinde iş kurabilir ya da var olan bir işi ilerletebilirsiniz. Bu vize için başvuruda bulunurken belli başlı belgeleri beyan etmeniz gerekmektedir. Bazı yetkinlik belgelerinin yanı sıra sermayenize yönelik bir takım finansal belgeleri de ibraz etmeniz önemlidir.

Tier 1 girişimci vizesi sayesinde İngiltere’de 3 yıl 4 ay boyunca yasal olarak ikamet hakkına sahip olabilirsiniz. Vizenizin son bulması halinde ekstra olarak 2 yıl daha uzatma hakkını da sahipsiniz. Bu süreçte eğer herhangi bir problem yaşamazsanız İngiltere için vatandaşlık başvurusunda da bulunabilirsiniz.

Tier 1 girişimcilik vizesi başvurusu için öncelikle belli bir miktar sermayeye sahip olmanız bekleniyor. Bu konu hakkında da bilgi sahibi olmak adına gaziantepvize.net sitesine de göz atmanız mümkündür.

İngiltere Tier 1 Girişimci Vizesi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tier 1 girişimci vizesine başvuruda bulunacak olan kişilerin en az 50 bin sterline yakın bir miktarda yatırım yapmaları beklenmektedir. Bunun yanı sıra vize başvurusunda bulunurken yeterli seviyede İngilizce bilgisine da sahip olduğunuzu kanıtlamanız gerekmektedir. Bunun için de IELTS sınavından en az 4.0 puan almanız beklenmektedir.

Vizeye başvuruda bulunan kişilerin eşleri ve çocukları için de ekstra olarak oturum izni başvurusunda bulunmaları gerekecektir. Tier 1 girişimci vizesi kapsamına uygun olarak Ankara Anlaşması da önerilmektedir. Bu iki özel şartlı vize imkanı ile İngiltere’de iş kurma şansınız oldukça yüksektir.

İngiltere Tier 2 Çalışma Vizesi

İngiltere için bir diğer uzun süreli vize çeşidi olan Tier 2 çalışma vizesi ile ülkede 5 yıl boyunca ikamet edebilirsiniz. İngiltere ülke sınırları içerisinde aktif olarak iş hayatına katılmak isteyenlerin bu vize için başvuruda bulunmaları gerekiyor. Tier 2 vizesi için gerekli evraklar beyan edildiği ve aranılan kriterlere uyum sağlandığı takdirde başvurunuz da olumlu yanıt alacaktır. İngiltere Tier 2 çalışma vizesi için gerekli başvurunuzu Gaziantep vize merkezi ile yapmanız da mümkündür.

İngiltere Tier 2 Çalışma Vizesi Nedir?

Tier 2 çalışma vizesi, İngiltere ülke sınırları içerisinde çalışma hayatına atılmak isteyen yabancı uyruklu kişiler tarafından alınmalıdır. Tier 2 vizesi sayesinde ülkede 5 yıl 14 gün boyunca ikamet hakkına da sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte Tier 2 vizesi başvurusunda bulunan kişilerin sponsorluk belgelerini de bu süreçte beyan etmeleri gerekmektedir.

Sponsorluk belgesi, ülkede çalışmaya başlayacak olan kişilerin sahip olması gereken bir belge türüdür. Bu belge sayesinde ülkede maddi olarak sorun yaşamayacağınızı da kanıtlamış olursunuz. Sponsorluk belgeleri hakkında daha fazla bilgi almak için vizeofisi.net sitesine de göz atabilirsiniz.

İngiltere Tier 2 Vizesi İçin Gerekli Evrakların Listesi

İngiltere Tier 2 çalışma izni kapsamında T.C. vatandaşlarının bazı evrakları beyan etmeleri gerekiyor. Beyan edilmesi gereken evrakların arasında; sponsorluk sertifikası ya da referans mektubu, IELTS sınav sonucu belgesi, en az 2 adet biyometrik fotoğraf ve kişisel banka hesabına ait 3 aylık hesap özeti gibi belgeler yer alıyor.

Yukarıda belirtilen belgelerin yanı sıra Tier 2 vizesi için en az 6 ay daha geçerliliği olan pasaportun da beyan edilmesi zorunludur. Bunun yanında kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı ve tam vukuatlı nüfus kayıt örneği gibi kişisel belgelerin de ibraz edilmesi gerekmektedir.

İngiltere Tier 2 vizesi için başvuruda bulunacak olan kişilerin vize başvuru formu ve vize talep dilekçesi gibi belgeleri de dosyalarında bulundurmaları gerekiyor. Aynı zamanda vize harcının ödenmiş olduğunu kanıtlayan banka dekontunun da yine belge dosyasında bulundurulması büyük önem taşıyor.

 

 1. İNGILTERE VİZESİ

 1. Tier 1 Olağanüstü Yetenek Vizesi
 2. Girişimci Vizesi ( Tier 1 )
 3. Çalışma Vizesi Tier 2
 4. Tier 5 (Uluslararası Anlaşma) Geçici Çalışma Vizesi
 5. Tier 5 (Sporcu ve Sanatçı) Geçici Çalışma Vizesi
 1. İLETİŞİM

 1. İSTANBUL   0850 228 4353   istanbul@vizeofisi.net
 2. Ankara   0850 228 4353   ankara@vizeofisi.net
 3. Gaziantep   0850 228 4353   gaziantep@vizeofisi.net
 4. İzmir   0850 228 4353   izmir@vizeofisi.net
 5. Edirne   0850 228 4353   edirne@vizeofisi.net
 6. Tekirdağ   0850 228 4353   tekirdag@vizeofisi.net
 7. Antalya   0850 228 4353   antalyavizeofisi.net
 8. Bursa   0850 228 4353   bursa@vizeofisi.net
 9. Bodrum   0850 228 4353   bodrum@vizeofisi.net
 10. Balıkesir   0850 228 4353   balikesir@vizeofisi.net
 11. Konya   0850 228 4353   konya@vizeofisi.net
 12. Kayseri   0850 228 4353   kayseri@vizeofisi.net
 13. Trabzon   0850 228 4353   trabzon@vizeofisi.net
 14. Adana   0850 228 4353   adana@vizeofisi.net
 15. Mersin   0850 228 4353   mersin@vizeofisi.net
 16. Diyarbakır   0850 228 4353   diyarbakir@vizeofisi.net
 17. Hatay   0850 228 4353   hatay@vizeofisi.net
 18. Kahramanmaraş   0850 228 4353   kahramanmaras@vizeofisi.net
 19. Şanlıurfa   0850 228 4353   sanliurfa@vizeofisi.net
 20. Elazığ   0850 228 4353   elazig@vizeofisi.net
 21. İskenderun   0850 228 4353   iskenderun@vizeofisi.net

İngiltere Tier 5 (Sporcu ve Sanatçı) Geçici Çalışma Vizesi

İngiltere için Tier 5 vizesi kapsamında bulunan ve sporcular ile sanatçıları kapsayan bu vize de geçici çalışma izni olarak anılmaktadır. Tier 5 sporcu ve sanatçı vizesine göre bu kişilerin haftada maksimum 20 saat kadar başka bir işte çalışmalarına da izin veriliyor. Geçici bir çalışma izni olan bu özel vize için elbette bazı prosedürlerin uygulanması gerekiyor. İngiltere Tier 5 vize çeşitleri için gerekli olan başvurularınızı da Gaziantep vize merkezi ile yapabilirsiniz.

Tier 5 Geçici Çalışma Vizesi Koşulları Nedir?

Tier 5 vizesi uluslararası çalışanlar için ve sporcu ile sanatçılar için olmak üzere farklı kategorilerde incelenen bir vize türüdür. Sadece sporcu ve sanatçılar için uygulamaya konulan Tier 5 vizesi alan kişiler haftada 20 saati aşmamak koşulu ile ikinci bir işte çalışma imkanına sahiptirler.

Tier 5 sporcu ve sanatçı vizesi için sporcuların uluslararası alanlarda belli bir başarı oranı yakalamış olmaları beklenmektedir. Sanatçılar için de dans, müzik, resim ya da sinema sektöründe aktif olarak çalışıyor olma gayesi aranmaktadır.

Yukarıda belirtilen kriterlere sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Tier 5 vizesi için gerekli başvuruyu yapmalarına izin verilmektedir. Elbette bu süreçte yeteneklerin ve niteliklerin de kanıtlanması elzemdir.

İngiltere için Tier vize işlemleri hakkında daha fazla bilgi almak adına vizeofisi.net sitesine de göz atabilirsiniz.

Tier 5 Sporcu ve Sanatçı Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İngiltere Tier 5 vizeleri kapsamında sanatçı ve sporcular için de bazı kriterler uygulanıyor. Buna göre vizeden faydalanmak için ilk önce bir sponsorluk sertifikasının beyan edilmesi bekleniyor. Sponsorluk sertifikası da vize başvurusunda bulunan kişileri istihdam eden kurum tarafından verilmesi gereken bir belgedir. Sertifika içerisinde çalışma zamanı ve işin tanımı hakkında çeşitli bilgiler yer almaktadır.

Tier 5 sanatçı ve sporcu geçici çalışma izni ile İngiltere sınırları içerisinde 12 ay ikamet hakkına sahip olunur. 12 aydan sonra en fazla 28 gün daha ülke sınırları içerisinde ikamet hakkı sunulmaktadır. Bu sürenin sona ermesi ile birlikte vize süresi geçmiş kişilerin ülkeden ayrılması zorunludur.

 

 

İngiltere Mobil Parmak İzi Hizmeti

İngiltere için vize başvurusunda bulunurken biyometrik verilerinizi aktarmanız zorunludur. Yeni gelen bir yasa kapsamında vize başvurusunda bulunan T.C. vatandaşlarının parmak izi gibi verileri iletmeleri gerekmektedir. Bu bağlamda verilen özel bir hizmet sayesinde biyometrik verilerin mobil olarak iletilmesi mümkün kılınıyor. Bu hizmet ayrıcalıklı ve öncelikli bir hizmet olduğundan faydalanmak için bazı kriterleri karşılıyor olmak gerekiyor. Gaziantep vize merkezi ile yapacağınız başvurular için de bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Vize Başvurusunda Biyometrik Verilerin Önemi

İngiltere ve diğer ülkeler için ilk kez vize başvurusunda bulunacak olan kişilerin biyometerik verilerini de beyan etmeleri gerekiyor. Bunun için de bizzat konsolosluk makamına gidilerek verilerin ibraz edilmesi gerekiyor. Biyometrik verilerin beyan edilme süreci herhangi bir vize başvurusu açısından da büyük önem taşıyor. Verilerin beyan edilmemesi halinde vize başvurusu geçersiz kabul ediliyor.

İngiltere vize başvuruları için mobil parmak izi hizmeti de başvuru sürecindeki yükü hafifleten bir hizmettir. Özel bir hizmet olan mobil parmak izi ile vakit kaybı yaşamadan vize başvurunuzu hızlandırmanız da mümkündür.

İngiltere vizesi başvurusundaki diğer ayrıcalıklı ve özel hizmetler hakkında da bilgi sahibi olmak için vizeofisi.net sitesine göz atabilirsiniz.

Mobil Parmak İzi Hizmetinin Faydaları Nelerdir?

İngiltere için vize başvurusunda bulunmayı planlayan kişilerin biyometrik verilerini de beyan etmeleri gerekiyor. Özellikle de ilk kez vize başvurusunda bulunan kişilerin parmak izi verilerini mutlaka ibraz etmeleri zorunlu koşuluyor. Bu süreç genellikle randevu sistemi ile yürütülmekte ve kimi zaman vize başvuru sürecinin uzamasına da neden olmaktadır. Parmak izi verilerinin beyan edilmesi aşamasında süreci uzatmak istemeyen kişilerin mobil parmak izi hizmetine başvuruda bulunmaları gerekebilir.

Mobil parmak izi hizmeti ile sizin belirlediğiniz adreste verilerinizin alınması mümkün kılınıyor. Gaziantep vize merkezi görevlileri belirttiğiniz adrese gelerek parmak izinizi alabiliyor. Aynı zamanda biyometrik fotoğraf çekimi de yine sizin belirttiğiniz adreste yapılabiliyor. Bu sayede vize başvuru sürecinde biyometrik verileriniz için randevu almanıza gerek kalmıyor. Randevu ve sıra bekleme durumlarını yaşamamak adına bu özel hizmetten faydalanabilirsiniz.

İngiltere’ye Evcil Hayvan Götürmek

İngiltere’ye giderken evcil hayvanınızı da yanınızda götürmek istiyorsanız bu konuda bazı detayları iyice öğrenmeniz gerekiyor. İngiltere için evcil hayvan yolculuklarında ve ülkeye girişlerde birden fazla farklı prosedür uygulanıyor. Pet Travel Scheme adı altında düzenlenen bu kapsamlı prosedürlerin her birinin yerine getirilmiş olması da büyük önem taşıyor. Karantina süreçleri ve yolculuk prosedürleri de duruma göre değişiklik gösterebiliyor. Bu konuda daha fazla bilgi almak adına Gaziantep vize merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere’ye Evcil Hayvan Götürürken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İngiltere’ye evcil hayvanınız ile birlikte gitmek istiyorsanız bu konuda dikkat etmeniz gereken bir takım hususlar bulunuyor. Bu hususların da başında evcil hayvana yaptırılan kuduz aşısı geliyor. Kuduz aşısından 30 gün sonra ise evcil hayvanınızdan kan alınarak İngiltere’nin kabul gördüğü bir laboratuvar ortamında kan testi yapılmalıdır. Testten sonra ülkeye giriş zamanı ise kan örneğinin alınmasından toplamda 91 gün sonrasıdır. Bu detay evcil hayvan ile yapacağınız İngiltere seyahati için büyük önem taşımaktadır.

Bunun yanı sıra İngiltere’ye evcil hayvanları ile gitmek isteyenlerin mikroçip implantı yaptırmaları da gerekiyor. Ayrıca mikroçip implatı pasaporta da veteriner tarafından işlenmelidir. İşlenen pasaportun pet için oluşturulan özel pasaport olduğunu da unutmamanız gerekmektedir.

İngiltere’de kimi zaman 3 -4 aya kadar sürebilen karantina işlemleri de uygulanmaktadır. Üstelik uygulanmakta olan pet karantinası ayrı bir ücrete de tabiidir. Pet karantinası ve diğer detaylar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için de vizeofisi.net sitesine de göz atabilirsiniz.

İngiltere’ye Evcil Hayvan Götürürken Talep Edilen Belgeler

İngiltere’ye evcil hayvanınız ile gitmeyi planlıyorsanız bu durumda bazı belgeleri de ek olarak ibraz etmeniz bekleniyor. Bu belgelerin arasında ise; sağlık sertifikası, İngiltere C5 formu ve kuduz aşısı ile titrasyon testi yer almaktadır.

Bunların yanı sıra evcil hayvanınız için pasaport ve uçak biletini de beyan etmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda evcil hayvanınıza ait aşı karnesinin de yapılan başvurular sırasında yanınızda bulundurulması önem taşımaktadır. Türkiye üçüncü dünya ülkesi olarak kabul edildiği için de “Third Country Official Veterinary Certificate” belgesinin de dosyada yer alması gerekiyor.

İngiltere Tier 5 (Uluslararası Anlaşma) Geçici Çalışma Vizesi

İngiltere ülke sınırları içerisinde çeşitli staj ya da gönüllülük esaslı faaliyetlere katılacak kişilerin Tier 5 vizesine başvuruda bulunmaları gerekiyor. Geçici çalışma vizesi olarak da adlandırılan bu vize çeşidi, kısa süreli ikamet hakkı tanımaktadır. Tier 5 geçici çalışma vizesine başvuruda bulunmak için de sponsorluk sertifikasına ihtiyaç duyulmaktadır. Tier 5 vizesi için gerekli olan başvurularınızı da Gaziantep vize merkezi aracılığıyla yapmanız mümkündür.

Tier 5 Geçici Çalışma Vizesi Nedir?

İngiltere için uluslararası anlaşma gereğince geçici Tier 5 çalışma vizesi başvurusunda bulunabilirsiniz. Adından da anlaşılacağı üzere bu vize çeşidi sınırlı sürede ikamet ve çalışma hakkı tanımaktadır. Tier 5 geçici çalışma izni başvurusunda bulunurken de istihdam edildiğiniz bir sponsorunuzun sertifikasını bildirmek durumundasınız. Bu vize çeşidi için başvuruda bulunmanın en önemli kriterlerinden biri sponsorluk sertifikasıdır.

Tier 5 geçici çalışma vizesi için başvuruda bulunurken işe başlayacağınız tarihten tam tamına 3 ay önce başvuruda bulunmanız da elzemdir. Tier 5 vizesi için başvuruların sonuçlandırılması da ortalama 3 hafta gibi bir zaman dilimine yayılmaktadır.

İngiltere için diğer tüm çalışma izni opsiyonları hakkında da bilgi sahibi olmak adına vizeofisi.net sitesine göz atabilirsiniz.

Tier 5 Geçici Çalışma İzni Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tier 5 geçici çalışma vizesi kapsamında yabancı uyruklu kişilerin ülke sınırları içerisinde kalacağı süre en fazla 2 yıldır. Bunun yanı sıra sponsor tarafından beyan edilen belgedeki iş bitiş tarihinden sonra da kişilerin İngiltere’de en fazla 60 gün daha kalmalarına izin verilmektedir.

Tier 5 geçici çalışma vizesi bitmeden evvel vizenizi uzatmak adına da yeniden başvuruda bulunma hakkınız vardır. Bu kapsamda 6 yıla kadar ikamet etme hakkını da elde edebilirsiniz. Elbette uzatma hakkı almak için ülke sınırları içerisinde herhangi bir sorun yaşamamanız gerekmektedir.

Tier 5 geçici çalışma izni başvurularınızı da Gaziantep vize merkezi ile yapmanız mümkündür. Bunun için ilk önce vize formu doldurmalı ve vize merkezi temsilciniz tarafından size sunulan belge listesinde belgeleri beyan etmelisiniz.

İngiltere Ankara Anlaşması

İngiltere için Ankara Anlaşması, 1963 yılında yürürlüğe alınan bir iş kurma anlaşmasıdır. Bu anlaşma vesilesiyle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İngiltere’de iş kurma faaliyetlerinde bulunmaları sağlanmaktadır. Her ne kadar İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden ayrılması ile anlaşma şimdilik çok aktif olmasa da hala geçerliliği bulunmaktadır. İngiltere için Ankara Anlaşması başvurularınızı da Gaziantep vize merkezi ile yapabilirsiniz. Bu sayede uzun süreli vize başvurusunda da bulunabilirsiniz.

Ankara Anlaşması Nedir?

Ankara Anlaşması, içerisine Bulgaristan ve Romanya’yı da alan ekonomi bazlı bir anlaşmadır. Bulgaristan ve Romanya’nın Avrupa Birliği’ne dahil olması ile birlikte anlaşma Türkiye ve İngiltere arasında devam etmektedir. 1963 yılında temelleri atılan bu anlaşma sayesinde binlerce T.C. vatandaşı İngiltere’de iş kurma hakkına sahip olmuştur.

Ankara Anlaşması sayesinde ilk etapta 1 yıla dek oturum izni hakkına sahip olunmaktadır. Bu hakka 1 yılın sonunda iş hayatı devam ediyorsa +3 yıl daha eklenmektedir. 3 yılın da sonunda iş hayatının devamına göre T.C. vatandaşlarının ülkede sınırsız oturum hakkını elde etmelerine izin verilmektedir.

Ankara Anlaşması ile kalıcı İngiltere vizesi hakkında daha fazla bilgi almak için vizeofisi.net sitesine de göz atabilirsiniz.

Ankara Anlaşması İçin Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup Ankara Anlaşması için başvuruda bulunacak kişilerin bazı detaylara dikkat etmeleri gerekiyor. Bu detayların da başında iş yapabilir olunduğuna dair CV ve portfolyo gibi belgelerin sunulması gerekiyor. Yapılacak olan işin önceden bildirilmesi ve bu işi yapmak için yeterli donanıma sahip olunduğu konusunda çeşitli belgelerin de başvuruda beyan edilmesi zorunludur. Bu belgeler arasında eğitim diploması ya da çeşitli yetkinlik belgeleri yer almaktadır.

Ankara Anlaşması kapsamında başvuruda bulunacak kişilerin hayatlarını devam ettirebilecek seviyede İngilizci biliyor olması da beklenmektedir. Aynı zamanda iş kuracak sermayenin de başvuru sürecinde gösterilmesi büyük önem taşımaktadır.

Ankara Anlaşması ile İngiltere’ye yerleşen kişilerin belirledikleri miktarda kazanç elde etmeleri halinde oturum izinleri uzatılmaktadır. Bu kazancın daha azı elde edildiğinde ise oturum izni sonlandırılabilir. 1 yıl artı 3 yıl olarak hesaplanan bu sürede bazı sebeplerden dolayı oturum izni başvurusu olumsuz da yanıt alabilmektedir.

İngiltere Sık Sorulan Sorular

İngiltere için vize talebinde bulunacak olan T.C. vatandaşlarının bazı detayları biliyor olması önemlidir. Bu sebepten dolayı İngiltere vize işlemleri ile ilgili sıkılıkla sorulan sorulara açıklık getirmek gerekmektedir. İngiltere vize başvuru işlemlerinde en sık sorulan soruların başında vize ücreti, başvuru süreci ve vizenin onay aşamaları yer almaktadır. Bu konudaki diğer tüm sorulara Gaziantep vize merkezi temsilciniz vasıtası ile de faydalı cevaplar bulabilirsiniz.

İngiltere Vize Başvuru Süreci Nasıl İlerliyor?

İngiltere vizesi için başvuru süreci toplamda 3 adımdan oluşmaktadır. Bu adımların ilki, vize başvuru formunun eksiksiz bir şekilde doldurulmasıdır. Özellikle de başvuru formunda yer alan “seyahat amacı” sorusunun net bir şekilde cevaplandırılması gerekmektedir.

Vize başvuru formunun doldurulmasının ardından gerekli belgelerin beyan edilme aşamasına geçilir. Bu aşama da vize başvuruları açısından oldukça önemlidir. Belge beyanı sürecinde özenli olmak ve tüm belgeleri eksiksiz ibraz etmek büyük önem taşımaktadır.

Belgelerin beyan aşamasından sonraki süreç de vize onay süreci olarak adlandırılmaktadır. Bu süreçte Gaziantep vize merkezi ile iletişime geçerek vizenizin durumu hakkında da bilgi alabilirsiniz. İngiltere vize başvuruları da ortalama 7 ila 20 iş günü arasında sonuçlanmaktadır. Konu hakkında daha fazla bilgi almak için de vizeofisi.net sitesine göz atabilirsiniz.

İngiltere Vize Harcı Ne Kadardır?

İngiltere için belirlenen vize harç ücretleri dönemsel değişiklikler gösterebiliyor. Tüm bu değişiklikler de vize ofisleri tarafından güncellenerek resmi olarak duyuruluyor. Aynı zamanda vize harç ücretleri başvuruda bulunan kişilerin yaşına ve ülkeye gidiş amaçlarına göre de değişiklik göstermektedir. Bu konudaki en doğru bilgiyi Gaziantep vize merkezinden alabilirsiniz.

İngiltere Vize Başvurusunun Reddedilmesi Halinde Ne Yapılmalı?

İngiltere vize başvurunuzun reddedilmesi halinde itiraz hakkınız bulunmaktadır. Bu süreçte itiraz dilekçenizi yazarak İngiltere konsolosluk makamına faks ya da e – posta yolu ile gönderebilirsiniz. Vize başvurusunun reddedilmesi halinde vize harcının geri ödenmesi de ne yazık ki mümkün değildir. Aynı zamanda kişilerin vize başvurusu için gerekli evrakları yeniden göndermeleri de gerekebilir. Size belirtilen süre içerisinde vize başvurunuzun reddedilmesine itiraz edebilirsiniz.

İngiltere Tier 4 Öğrenci Vizesi

İngiltere’de eğitim almak isteyen öğrencilerin ilk önce Tier 4 öğrenci vizesi için başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Bu vize gerek lise, lisans ya da yüksek lisans eğitimleri için gerekse de dil okullarında alınan eğitimler için gereklidir. Tier 4 vizesi başvurusunda bulunacak öğrencilerin sponsorluk belgelerini de mutlaka beyan etmeleri gerekmektedir. Tier 4 öğrenci vizesi için gerekli olan başvuru işlemlerinizi Gaziantep vize merkezi ile de yapabilirsiniz.

İngiltere Tier 4 Öğrenci Vizesi Nedir?

İngiltere’de bulunan ve yasal olarak hizmet veren herhangi bir eğitim kurumunda öğrenim görmek için Tier 4 vizesi başvurusunda bulunulmalıdır. Elbette ilk önce ülkede bulunan bir okuldan kabul almanız önemlidir. Vize başvurusunda bulunurken de okul ya da eğitim kurumu tarafından gönderilen kabul mektubunu da beyan etmeniz gerekecektir.

Tier 4 öğrenci vizesi kapsamında dil okulu ya da lisan eğitimi alanlar için haftalık 20 saate kadar çalışma izni hakkı da tanınmaktadır. Çalışma izni hakkından ülkede yüksek lisans eğitimi alacak kişiler de faydalanabilir. Tier 4 öğrenci vizesi 6 aydan uzun süre ülke sınırları içerisinde ikamet hakkı tanıyan uzun süreli bir vize çeşididir.

Tier 4 vizesi de puanlama sistemi ile yürütülen bir vize başvuru sürecine dahildir. Buna göre oluşturulan puanlama sisteminden en az 40 puan almış olmak gerekmektedir. Puanlama sistemi hakkında daha fazla bilgi almak adına vizeofisi.net sitesine de göz atabilirsiniz.

İngiltere Tier 4 Öğrenci Vizesi İçin Gerekli Evrakların Listesi

İngiltere Tier 4 öğrenci vizesi için başvuruda bulunacak öğrencilerin bazı belgeleri eksiksiz olarak ibraz etmeleri gerekiyor. Tier 4 vize başvuruları kapsamında talep edilen başlıca belgeler arasında; eğitim kurumu tarafından gönderilen kabul mektubu, pasaport, kimlik fotokopisi, sponsora ait bilgilerin olduğu belgeler ve adli sicil kaydı yer alıyor.

Aynı zamanda öğrenci vizesi için başvuru formunun ve talep dilekçesinin de belge dosyasında mutlaka yer alması gerekiyor. Bunun yanında Tier 4 öğrenci vizesi için ödenmesi gereken harç dekontu da beyan edilmesi gereken belgeler arasında bulunuyor.

Yukarıdaki belgelere ek olarak öğrenci belgesi, IELTS sınav sonuç belgesi, transkript, diploma örneği ve 18 yaşından küçükler için muvafakatname gibi belgelerin de zamanda ve özenle beyan edilmesi zorunludur.

 

İngiltere Vize Ücreti

İngiltere vize ücretleri,  vize türüne, başvuruda bulunan kişilerin yaşına ve ülkeye giriş çıkışlara göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda dönem dönem gelen güncellemeler ile vize ücretlerinde değişikliğe de gidilebilir. Vizenin özel hizmetler vasıtasıyla alınması durumu da İngiltere için vize ücretlerini ekstra etkilemektedir. İngiltere için genel ziyaretçi, öğrenci ve çalışma vizeleri mevcuttur. Bu vizelerin güncellenmiş harç ücretlerine Gaziantep vize merkezi aracılığıyla da ulaşabilirsiniz.

Genel Ziyaretçi Vizesi Ücretleri

İngiltere için genel ziyaretçi vizeleri, vizenin süresine göre değişik ücretlendirmelere sahiptir. Buna göre ülkede 6 ay, 1 yıl, 2 yıl, 5 yıl ve 10 yıla dek ikamet hakkını elde edebilirsiniz. Genel ziyaretçi vizesi sahipleri bu vize sayesinde ülkeye birden çok kez giriş yapabilirler. Bu vizeye sahip olan kişiler ülkede 1 yıl içerisinde en fazla 180 gün ikamet hakkına sahip olacaklardır.

6 aylık genel ziyaretçi vizesi için istenen güncel harç 128 dolardır. 2 yıl için ise 488 dolar gibi bir harç ücreti ödenmelidir. Bunun yanında 5 yıllık İngiltere genel ziyaretçi vizesi için 885 dolar gibi bir meblağ ödenmelidir. 10 yıllık vize için de bu ücret 1110 dolar değerindedir. Elbette bu harçlar içerisinde ek hizmetler yer almamaktadır. Net haliyle ödemeniz gereken miktarı Gaziantep vize merkezi ile öğrenebilirsiniz.

Genel ziyaretçi vizeleri hakkında daha fazla bilgi almak adına da vizeofisi.net sitesine de göz atabilirsiniz.

Öğrenci ve Çalışma İzni Vizesi Ücretleri

İngiltere’de eğitim almak isteyen öğrencilerin de bu kapsamda öğrenci vizesi için başvuruda bulunmaları gerekiyor. Buna göre 6 aylık öğrenci vizesi için talep edilen 131 dolarlık harcın da ödenmesi bekleniyor. 11 aylık kısa süreli öğrenci vizesi için de ödenmesi gereken miktar 251 dolar olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra uzun dönem öğrenci vizesi olan Tier 4 için de talep edilen harç miktarı 470 dolardır.

İngiltere için çalışma vizeleri de kendi içerisinde farklı harç ücretlendirmesi ile başvuru kabul etmektedir. Çalışma vizeleri ücretleri de ülkede kalış süresine göre 1379 dolar ve 330 dolar arasında değişmektedir.

İngiltere Vize Formu

İngiltere Vize Başvuru formu genellikle 4 sayfadan oluşan ve resmi belge statüsünde bulunan bir evraktır. Bu evrak İngiltere Konsolosluğu tarafından hazırlanmıştır. İngiltere vizesi başvuru formunun, İngiltere vizesi başvurusu için hazırlanması gereken evrakların arasında bulundurulması zorunlu bir işlemdir. İngiltere vize başvuru formu olarak geçmektedir. Aslında Schengen vize başvuru formu olan bu belge İngiltere giriş ve İngiltere çıkışlı olmak üzere düzenlendiği için ve vize başvurusu İngiltere için yapıldığı için, İngiltere vize başvuru formu olarak adlandırılmaktadır.

İngiltere vize başvuru formu eksiksiz olarak doldurulmak durumundadır. Ayrıca burada yer alan bilgilerin gerçek olması ve doğru olması gerekmektedir. Başvuru formunda yer alan sorularda boşluk bulunmaması, eksik ve hatalı yer olmaması önemlidir. İngiltere vize başvuru formunda yer alan bilgilerin, İngiltere vize başvuru formu evrakları ile arasında tutarlılık olması ve birbirini desteklemesi gerekmektedir.

İngiltere Vize Başvuru Formu Doldurma

İngiltere vize başvuru formu doldurma işlemi harflerin tamamı büyük olacak şekilde olmalıdır.

İngiltere vize başvuru formu doldurma işlemi yapılırken eksiksiz bilgiler ile başvuru formunun desteklenmesi gerekmektedir.  İlgili vizenin başvuru evrakı, resmi bir evrak olarak kabul edildiği için, aslına uygun şekilde ve resmi bir evrak olarak tüm bilgilerin beyanı ile doldurulması gerekmektedir.

Başvuru onaylanmasının ardından, İngiltere vize başvuru formu doldurulmuş kabul edilir. Bu başvuru formunun tamamlanması gereken resmi evraklar ile bir arada İngiltere Konsolosluğu’ na sunulması gerekmektedir. Vize başvuru değerlendirilmesi aşamasında herhangi bir yanlış, hata veya vize başvuru sırasında usulsüzlük tespit edildiği takdirde, İngiltere vize başvurusunda bulunan kişiye cezai yaptırım uygulanmaktadır. Bu yaptırım, vize başvurusunun iptali, İngiltere giriş ve çıkışının yasaklanması ya da para cezası olarak karşılaşılan bir durumdur.

 

Turistik Vize Dilekçesinde Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Turistik seyahat amacı taşıyan geziler için kişiler öncelikle seyahat etmeyi düşündükleri ülkenin Başkonsolosluklarına Turistik Vize talebinde bulunması gerekmektedir. Örneğin; İngiltere’ya seyahat etmek isteyen biri İstanbul İngiltere Başkonsolosluğuna hitap ederek amacına göre İngiltere Turistik Vizesi için talep dilekçesi yazmalıdır. Vize talep dilekçesi oluşturulurken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

Bunlar;

– Dilekçede yapılacak olan seyahatin amacı açık ve sade bir dille ifade edilmeli seyahat tur eşliğinde gerçekleştirilecek ise tercih edilen turla ilgili bilgi ve yasal belgeleri de dosya haline getirilmeli ikamet edilecek adresinde doğru şekilde dilekçeye koyulması gerekir.

-Dilekçede seyahatin yapılacağı tarih aralıkları doğru şekilde ifade edilmeli ülkeye giriş ve ülkeden çıkış tarihlerinin beyan edilmesi zorunludur. -Dilekçenin içeriğinde seyahat esnasında ülkede yapılacak olan harcamaların (konaklama, ulaşım, hastane vb. durumların) karşılanma şekli hakkında açık bilginin de verilmesi gereklidir.

-İngiltere Başkonsolosluğuna verilecek olan Turistik Vize talep dilekçesinde özellikle dikkat edilmesi gereken hususlardan biride verilen bilgilerin anlaşılır ve birbirlerini teyit ediyor olmasıdır. Dosyaya eklenen her bilgi birbirini doğrulmalıdır. Bazı durumlarda seyahat edecek kişilerin iki dilekçe vermeside talep edilmektedir.

Bu durumlar;

1.Seyahat edecek kişinin SGK’lı olması durumudur. Bu durumda kişi çalıştığı firmadan, firmaya ait resmi kağıtlarının (antetli kağıt) üzerine seyahat edeceği tarihler arasında izinli olduğunu beyan eden Turistik Vize Talebi Dilekçesi oluşturulmasını talep eder. Bu dilekçede firma yetkilisinin, ünvanının belirtilmesi kaşesi ve imzasının olması gereklidir.

2.Turistik Vize talebinde bulunacak olan kişiler öğrenci veya ev hanımı ise bu durumda harcamalarının nasıl karşılanacağını beyan edecekleri sponsorlara ihtiyaç duyacaklardır. Bu sponsorlar birinci derece aile üyesi olan ; anne, baba, çocuk vb. şahıslar arasından olabilir ve sponsor olarak gösterilebilirler. Sponsor olmayı kabul eden kişilerin, seyahat esnasında yapılacak olan harcamaların kendileri tarafından karşılanacağını İngiltere Vizesi talep dilekçesi olarak beyan etmeleri gerekir.

Ticari Vize Dilekçesinde Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

 

Eğer seyahat ticari amaçlı ise Vize Talep Dilekçesinin başlığı İngiltere Ticari Vizesi talep dilekçesi olarak vurgulanmalıdır.

-Dilekçenin, personeli ticari seyahate yollayacak olan firma yetkilisi tarafından hazırlanması gerekmektedir. Yine burada da seyahat esnasında yapılacak olan masrafların nasıl karşılanacağı ve ülkeye giriş-çıkış tarihlerinin net bir şekilde beyan edilmesi; seyahat edecek olan personelin ünvanının, firma içerisindeki görevinin açıklanması ve hangi amaçla seyahatin gerçekleştirileceğinin de yer verilmesine dikkat edilmelidir. Vize talebinde bulunurken biyometrik veri istenileceği için başvuruların bizzat yapılmasına dikkat edilir. Vizenin süresi konsolosluk tarafından belirlenir. Yani uzun süreli vize talebinde bulunmanız konsolosluğun insiyatifindedir.

-Uzun süreli vize talepleriyle ilgili herhangi bir kriter İngiltere konsolosluğu tarafından belirtilmemiştir. Vizelerin ortalama çıkış süresi 22 gün olarak bilinirken vizenin talep türünün bu sürede herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Vize izninin çıkış süresi işlem sırasına göre değişiklikte gösterebilmektedir. Seyahatin 1 veya 3 ay öncesinden resmi başvuruların yapılması süreç açısındanfayda sağlamaktadır. 4.Üçüncü ülke vatandaşları vize talep dilekçesine Türkiye’de aldıkları oturma izinlerinde eklemelidir. Üçüncü ülke vatandaşları Türkiye’de başvuru yaparken Türkçeleri yoksa yanlarında Türkçe bilen refakatçi eşliğinde başvurularda bulunmalıdır. Tüm evrakların toplanması sonucunda talep edilenvize ve harç bedelleri konsolosluk tarafından belirlenirken seyahat tipine göre değişiklik göstermektedir. Ama D tipi olarak bilinen Ulusal Vize harç ve vize ücreti yükseklik gösterebilmektedir. Vize ücreti Euro karşılığında TL olarak nakit ödeme şeklinde gerçekleştirilir. İngiltere konsoloslukları vize uyumlarına koşulları gereği dikkat etmektedir. Bu açıdan istenilen evrakların eksiksiz ve düzgün şekilde elde edilmiş olması önemlidir.

 

Give a Comment

Call Now ButtonDestek Hattı